Microsoft ogłosił bardzo strategiczne posunięcie 

W ramach znaczącej zmiany, cztery ekskluzywne tytuły Xbox mają trafić na konkurencyjne platformy do gier, oznaczając odejście od tradycyjnego modelu wyłączności od dawna preferowanego przez producentów konsol.  

Posunięcie to, ogłoszone przez Microsoft, sygnalizuje szerszą strategię mającą na celu rozszerzenie zasięgu tytułów Xbox i wspieranie większej integracji w społeczności graczy. Chociaż w ogłoszeniu szefa Xbox Phila Spencera dotyczącym rozszerzenia niektórych tytułów poza platformę Xbox nie określono, które gry zostaną uwzględnione w tej zmianie, według źródeł cytowanych przez The Verge, cztery godne uwagi tytuły, które mają dokonać tego przejścia, to "Hi-Fi Rush", "Pentiment", "Sea of Thieves" i "Grounded".  

W ostatnich latach Microsoft stanął w obliczu ostrej konkurencji ze strony konsol PlayStation firmy Sony, a sprzedaż Xbox pozostaje w tyle za sprzedażą rywala. Udostępniając wybrane ekskluzywne tytuły Xbox na konkurencyjnych platformach, Microsoft chce poszerzyć swój zasięg i dotrzeć do większej liczby graczy. Ta strategiczna zmiana nie tylko poszerza potencjalną bazę klientów dla tytułów Xbox, ale także pozwala Microsoftowi skuteczniej konkurować na wysoce konkurencyjnym rynku konsol.  

Ponieważ firma nadal wprowadza innowacje i rozwija swój ekosystem gier, pozostaje gotowa do kształtowania przyszłości gier w coraz bardziej połączonym i cyfrowym świecie.  

Photo Credits : Photography Frederic J. BROWN / AFP©  

With ETX / DailyUp

Najpopularniejsze gry

fermer

Wyniki wyszukiwania