Space Pioneer

Space Pioneer

Vivid Games S.A

Action

PEGI 7

Gra strzelanka, aby dać obcym kęs kosmicznej sprawiedliwości na przestrzeni galaktyki.

 
Trailer

Odkrywaj nowe galaktyki i poznaj niesamowite światy

 • Kiedy eksploracja kosmosu i gry strategiczne spotykają się, aby stworzyć idealny strzelca typu pvp. Odkrywaj jak astroneer i podbijaj dziwaczne areny w przygodzie kosmicznej i walcz przeciwko najeźdźcom. Musisz powstrzymać inwazję obcych w tej współpracy w grze rpg!
 • Zbuduj swój własny świat podczas przemierzania nowych planet od lodowatej tundry po czerwoną Marsa czy bujne, zielone dżungle pełne intergalaktycznej flory i fauny na niesamowitej odysei kosmicznej. Pokonuj wrogów na każdym kroku w tej ekscytującej grze wojennej typu strzelanka z obcymi i zdobywaj nieograniczoną moc!

PEŁNA AKCJI ROZGRYWKA

 • Aby przeżyć hordy obcych i najeźdźców, musisz być sprawny i wszechstronny łowca kosmicznego. Szybka akcja strzelania z góry na dół będzie testować twoje refleksy bojowe i taktykę do granic możliwości. W tej akcji wojennej grze nigdy nie opuścisz straży!

NIESKOŃCZONA GALAKTYKA

 • Nieskończony wszechświat ma niezliczone wrogie galaktyki do odkrycia i przekształcenia w strzelankę kosmiczną. Połączone z dynamicznym systemem celów inwazji, podobnie jak w astroneer, rozgrywka w Space Pioneer jest naprawdę nieskończona - to idealna strzelanka kosmiczna typu pvp!

ULEPSZ SWOJE BROŃ I UMIEJĘTNOŚCI

 • Zdobądź jeszcze większą siłę ognia dla swojego karabinu maszynowego, strzelby i innych kosmicznych strzelb, aby polować na obce gry w tej grze akcji z strzelaniem! Zdobądź łupy, aby ulepszać broń i sprzęt, w tym wieże strzelnicze, karabiny, blastery i miny. Odblokuj dziesiątki umiejętności bojowych, aby zapewnić sobie przewagę w walce.

ZNISZCZ OLBRZYMICH BOSSÓW

 • Od agresywnych robotycznych najeźdźców i olbrzymich mechów po jadowite osy Marsa, walcz z bosami kosmicznymi, z których każdy ma unikalne zdolności ofensywne i obronne, w tym wzmocnione tarcze i potężne wybuchy wiązek. Gry akcji z obcymi jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące!

DYNAMICZNY SYSTEM CELÓW

 • Odzyskuj skradzione dyski, broni sondy, naprawiaj rozbite statki i wykonuj misje, aby zdobyć łupy i odblokować sprzęt i umiejętności do gier RPG typu cooperative. Za każdym razem, gdy grasz, misje mają nowe cele, najeźdźców i nieskończone strzelanki z perspektywy trzeciej osoby w trybie kooperacji.

ZATRZYMAJ PLAGĘ

 • Walcz przeciwko coraz trudniejszym falom inwazji obcych w trybie hord, aby zdobyć smaczne łupy i doświadczenie w trzech poziomach trudności: normalnym, trudnym i piekielnym. W grze wojennej akcji takiej jak Space Pioneer nie ma trybu łatwego. To nieskończona zabawa łowcy kosmicznego!

BUDUJ SWOJĄ WŁASNĄ BAZĘ KOSMICZNĄ

 • Dostosuj i ulepsz swoją bazę, aby zwiększyć produkcję zasobów i wzmocnić swój sprzęt w tej ekscytującej kosmicznej grze RPG.

Wymagania systemowe:

 • System operacyjny: Windows 10
 • Procesor: Intel Core i3-4130 lub równoważny
 • Grafika: Intel grafika 4440 lub równoważna
 
Voir

Korzystaj z naszych gier bez ograniczeń dzięki subskrypcji Fuze Forge!

fermer

Wyniki wyszukiwania